תקנון

אודיו נץ – תקנון
ברוכים הבאים לעמוד התקנון של אודיו נץ. תקנון האתר בעמוד זה מנוסח בלשון זכר ו/או בלשון רבים וזאת מטעמי נוחיות בלבד ויש להתייחס לתקנון האתר כמופנה אל נשים וגברים כאחד!
 
כללי
אודיו נץ הינו אתר אינטרנט שעוסק בתחום הסטריאו לרכב ואביזרים שונים לרכב בתחום הנ"ל והינה גם חנות הנמצאת במושב גנות.
כל המשתמש באתר אודיו נץ מעיד כי הוא קרא את מדיניות הפרטיות, תנאי השימוש ותקנון האתר באופן מלא והינו מצהיר כי הוא מסכים לכל האמור בהם ועל כן כל האחריות על השימוש באתר בכל צורה שהיא תהיה על המשתמש בלבד.
השימוש באתר אודיו נץ יהיה באחריות המשתמש בלבד ולא יוכל המשתמש לבוא בטענות אל האתר כתוצאה משימוש בו, בין אם מדובר על נזק שיגרם באופן ישיר או עקיף.
אתר אודיו נץ רשאי להחליף את פרטי תקנון זה בכל רגע נתון ובלי צורך להודיע על כך מראש למשתמשים באתר. על כן, על המשתמשים האחריות המלאה והבלעדית להיות עדכניים בתקנון העדכני באתר.
אתר אודיו נץ פועל 24 שעות ביממה כך שכל משתמש יוכל לגלוש בכל עת שחפץ בכך. כמו כן, אין אתר אודיו נץ אחראי על תקלות שונות בתקשורת ותקלות טכניות שונות שעלולות להיגרם שלא בשליטתו כגון תקלות טכניות שמביאות לנפילת התקשורת בשל תנאי מזג אוויר לקויים. על כן, משתמשים באתר אודיו נץ לא יוכלו לבוא בטענות אל צוות האתר באם נתקלו בתקלות מסוג זה.  

רכישה
מעת לעת יפורסם באתר אודיו נץ מוצרים במחירים מסוימים ובמבצעים שונים. את המבצעים והמחירים השונים רשאים להחליף מאתר אודיו נץ בכל רגע נתון וללא צורך להודיע על כך לגולשי האתר מראש.
משתמשים שמעוניינים לרכוש מוצר כלשהו מאתר אודיו נץ מוזמן להגיע לחנות במושב גנות בתיאום מראש מול הצוות וכמו כן יוכל להתקשר לצוות אודיו נץ לברר פרטים על מוצרים שמוצעים למכירה וכמו כן גם יוכלו המשתמשים להשאיר את פרטיהם באתר ונציג יחזור אליהם בהקדם וייתן להם פרטים נוספים.
במידה ולקוח הזמין משלוח, תנאי המשלוח ישתנו בין מוצר למוצר בהתאם לזמינות שלו במלאי וכמו כן השליחות תשתנה במחירה בין מקום למקום ובהתאם למדיניות המשלוחים של אודיו נץ.
כל מוצר שתראו באתר אודיו נץ יש לבדוק יכול ולא יהיה במלאי. על כן, יש לבדוק מול צוות אתר אודיו נץ על זמינות המוצרים. אין אתר אודיו נץ מתחייב לזמינות המוצרים באופן מוחלט.  

שירות
כל משתמש באתר אודיו נץ אשר מעוניין לקבל פרטים נוספים אודות השירותים השונים של האתר, יוכל לפנות אל נציגי אודיו נץ בטלפונים המצויים באתר וכמו כן יוכל גם להשאיר הודעה בטופס צור הקשר שבאתר ונציג מטעם אודיו נץ יחזור אליכם בהקדם.
נציגי אתר אודיו נץ ישמחו לעמוד לשירותכם בכל הנוגע למתן שירות והסברים על המוצרים, על תהליך הרכישה וכו'. 
 
 
מדיניות פרטיות
אתר אודיו נץ נוקט באמצעי זהירות מרובה בכדי לשמור על הסודיות של המשתמשים באתר.
הרכישה בחנות של אודיו נץ נעשית באופן מוצפן ומאובטח. אולם, במקרים שבהם יש גורם עוין שהזיק לאתר או גורם עליון שכל אלו אינם בשליטת אתר אודיו נץ שגרמו לנזק ישיר או עקיף לפרטיות המשתמשים והלקוחות של אודיו נץ לא יהיה אודיו נץ אחראי על כך והמשתמשים והלקוחות לא יוכלו לבוא בטענות כנגד אודיו נץ.
משתמשים רשומים באודיו נץ ולקוחות החנות שנרשמו יכול ויקבלו מעת לעת מידע על השירותים החדשים, מבצעים חמים ועוד באמצעות הודעותSMS, מייל וכל אמצעי תקשורת אחר.
כל משתמש אשר יהיה מעוניין להסיר את עצמו מרשימת התפוצה יוכל לעשות כך באמצעות שליחת פניה בכתב אל צוות אתר אודיו נץ אשר ידאגו להסירו בהקדם.
אתר אודיו נץ לא יעשה שימוש בפרטי הלקוחות שלו, מלבד צרכי תפעול וסטטיסטיקות בלבד.
כל משתמש באתר אודיו נץ אשר יחליט כי אינו מסכים לתנאי התקנון בעמוד זה, יוכל לצאת בכל רגע נתון, ללא שום התחייבות וזה לפי בחירת הלקוחות. 
תנאי שימוש באתר

באתר אודיו נץ ישנם תכנים רבים אודות השירותים השונים וכמון כן גם תכנים שונים על המוצרים ועל תחום המערכות, מוצרים נלווים והסטריאו לרכב. השימוש בתכני אתר אודיו נץ יהיה באחריות המשתמש בלבד וזה לא יוכל לבוא בטענות ו/או דרישות כלפי אתר אודיו נץ. בנוסף, אין לעשות שימוש בתכני האתר בין אם למטרה
באתר אודיו נץ מגוון תמונות אשר שייכות באופן בלעדי לאתר אודיו נץ ואין לעשות בהן שימוש בין אם מדובר במטרה שהיא פרטית או מסחרית , אלא אם כן המשתמש קיבל על כך אישור בכתב ומראש מצוות אתר אודיו נץ.
כל המצוי באתר אודיו נץ, בין אם מדובר בתכנים, מבנה, עיצוב, תמונות, לוגו, אייקונים ועוד שייכים באופן מוחלט לאתר אודיו נץ ואין לעשות בהם שימוש לכל מטרה שהיא, אלא אם המשתמש קיבל אישור בכתב ומראש על שימוש בהם.
כל התמונות באתר אודיו נץ הינן תמונות שנועדו להמחשה בלבד ואין אחריות על אודיו נץ על התמונות ועל המוצרים הללו.
אודיו נץ אינו אחראי על התקנה והרכבה של מוצרים אשר נרכשו בחנות. כל מוצר אשר נרכש בחנות יהיה באחריות של הלקוח בלבד להתקינו ולהרכיבו לאחר מכן.
ישנם מוצרים בחנות אודיו נץ ללא אחריות וישנם מוצרים עם תקפי אחריות שונים. יש לבדוק לפני כן מה אורך האחריות על המוצרים שנרכשו. אודיו נץ פועלת באופן ישיר מול ספקים שונים ויבואנים של מוצרים והאחריות בהתאם לתקנון שלהם ולמדיניות שלהם. 

קישורים ופרסומות
באתר אודיו נץ תמצאו מגוון של קישורים ושל פרסומות שונות אשר יהיו מצויים הן בדף הראשי של האתר והן בדפים הפנימיים של אתר אודיו נץ. השימוש בקישורים ובפרסומות של אתר אודיו נץ יהיה באחריות המשתמשים בלבד ואין אתר אודיו נץ אחראי על טיב הקישורים.
קישורים ופרסומות באתר אודיו נץ יכולים להיות מובילים לדפים פנימיים שונים בתוך אתר אודיו נץ והן גם יוכלו להוביל לאתרים חיצוניים. כל השימוש בתכנים, בתמונות, במידע ובכל המצוי כתוצאה משימוש בקישורים ובפרסומות באתר אודיו נץ אשר מובילים לאתרים חיצוניים ו/או לדפים פנימיים יהיה באחריות המשתמשים בלבד ואין הם יוכלו לבוא בטענות כלפי המשתמשים.
מלאו את הפרטים הבאים ונשוב אליכם בהקדם
צרו עמנו קשר