מערכת רכב מתקדמת כוללת גם די וי די, אשר מאפשר צפייה במהלך הנסיעה, וזה יתרון נפלא, כשיש לכם ילדים קטנים, ולפניכם נסיעה ארוכה מאד מהצפון לאילת או לכיוון ההפוך.
בעתיד, נוכל ליהנות משירותיהן של מערכות לרכב שיתחברו לאינטרנט במהלך הנסיעה.
ההבדלים בין מערכות רכב שונותהיום קיים שפע של מערכות לרכב, במגוון רחב מאד של איכויות ומחירים. אפשר למצוא מערכת לרכב שתעלה כמה מאות שקלים, ובאותה מידה, לרכוש מערכת לרכב שתעלה כמה עשרות אלפי שקלים.
באותה מידה שתמצאו מערכות לרכב בזול, שייענו על הדרישות הצנועות שלכם ממערכת שמע לרכב, בעלת ביצועיים בינוניים, כך תוכלו למצוא  מערכות לרכב, בעלות ביצועים נהדרים, שאינם נופלים מהביצועים של המערכת המשוכללת שיש לכם בבית.
תוכלו למצוא מערכת לרכב בעלות של אלפי שקלים אצל בעלי רכב, שמוכנים להשקיע הרבה כסף במערכת סאונד משוכללת לרכבם.
מערכות לרכב מיובאות באיכות מעולהלפני שאתם מחליטים על רכישה של מערכת לרכב מסוימת, רק בגלל שהיא נחשבת למותג, כדאי שתכינו שיעורי בית לפני שאתם מגיעים לחנות.
קודם כל, כדאי שתדעו מה אתם רוצים לקבל ממערכת סאונד לרכב.
האם אתם באמת צריכים מערכת לרכב, שתעלה לכם אלפי שקלים, רק בגלל שלחברים שלכם יש כזאת, או, שאתם באמת מעוניינים שברכב שלכם, תהיה מערכת לרכב משוכללת, ושתדעו ליהנות ממנה, כשאתם נוהגים במכונית שלכם.
מערכות לרכב שהן מומלצות ביותר, הינן  מערכות לרכב מיובאות, של החברות המובילות בתחום של מערכות סאונד ושמע.
מה שאתם צריכים לברר בעת שאתם מזמינים מערכת לרכב שלכם, האם אותה המערכת מתאימה לסוג ולגודל של הרכב שלכם.
 
אתם מוזמנים להיכנס לאתר שלנו, של נץ אודיו, ולהתרשם מהדגמים האחרונים של מערכות לרכב של החברות המובילות בעולם.
אנחנו מייבאים מוצרי סטריאו לרכב מכל רחבי העולם. לחברת נץ אודיו, ניסיון רב בייבוא של המוצרים הנחשבים והאיכותיים ביותר, והיא משווקת את מוצריה במחירים הגיוניים ובזמני אספקה קצרים ביותר.

מערכות לרכב netzaudio
 
מערכות מקוריות בלבד!
 
כולם מבטיחים- ואילו רק אנחנו בחברת netzaudio מקיימים! אצלנו, תוכלו לקבל מערכות לרכב באיכות הגבוהה ביותר וממיטב היצרנים המובילים בתחום מערכות לרכב. מערכות לרכב של חברת netzaudio יתנו לכם שירות בהתאמה אישית, לרכב שלכם והכיס שלכם מבלי להתפשר על איכות המוצר ואיכות השירות. מערכות לרכב בין אם מדובר על מנגנוני מנוע פנימיים ובין אם מדובר על מנגנונים המשדרגים את כלי הרכב, אנו מאמינים שלרכב שלכם מגיע הטוב ביותר. על כן, אנו מתחייבים על זמנים, על שירות מקצועי, זריז ואמין, וכמובן המערכות המתקדמות ביותר המותאמות לכלל סוגי הרכבים ממיטב המותגים המובילים בשוק הרכב העולמי. מערכות לרכב של חברתנו כוללות את מערכות הסטריאו, מערכות קולנוע וDVD המפוארות ביותר במחירי מציאה ובאיכות חוויה!
 
המערכות שלנו בחברת netzaudio הן בין המערכות המתקדמות ביותר בתחום מערכות החוויה אשר יכולות להתחרות ללא כל קושי במערכות קולנוע ושמע ביתיות מהחדישות והמתקדמות ביותר, בואו ליהנות מהחוויה החדשה שלכם על גלגלים- התאהבו ברכב שלכם מחדש!
מידע נוסף
כאשר אומרים סטריאו לרכב הכוונה הינה למערכת סטריאו איכותית לרכב!
מאז תחילת שנות ה – 80, הסטריאו הפך לחלק בלתי נפרד מהרגלי הפנאי של המין האנושי, בין אם במרחב הביתי ובין אם במרכב של הרכב הפרטי. ואילו היום, 30 שנה לאחר מכן, הסטריאו כפי שזכינו להכיר אותו כלל לא בא לידי ביטוי במתכונת המוכרת שלו, אלא בדיוק להיפך. באופן הזה, היום, כאשר אומרים סטריאו לרכב הכוונה היא כלל אינה למערכת סטריאו פשוטה אשר מורכב מרדיו, טייפ או דיסק אלא למערכת סטריאו לרכב דיגיטלית, מתקדמת וברמה הגבוהה ביותר. בפועל, קיימות אינספור מערכות סטריאו לרכב מרהיבות ובאיכות גבוהה. מה שכן, מערכות אלו יכולות לבוא לידי ביטוי במלוא איכותן אך ורק באמצעות התקנת מערכות סטריאו לרכב יסודיות ומקצועיות.

סטריאו לרכב

מלאו את הפרטים הבאים ונשוב אליכם בהקדם
צרו עמנו קשר