כמו ה – DVD לבית, גם DVD לרכב הינו נגן מקצועי, איכותי ומשוכלל ביותרבדומה לנגן ה – DVD הביתי והמוכר, גם הקטגוריה של DVD לרכב אשר כוללת בתוכה גם DVD נייד לרכב, הינה מקצועית, איכותית ומשוכללת ביותר. אלמנטים אלו באים לידי ביטוי באיכות תמונה וסאונד שאין שניים להם. בנוסף, DVD לרכב מאופיין ביתרונות נוספות כמו ניידות, קומפקטיות ועוד. לא בכדי אומרים DVD נייד לרכב ולא בכדי אינספור נהגים מתעניינים במוצר של DVD לרכב. כעת נסקור את הסיבות האמיתיות שבגינן הקטגוריה של DVDלרכב הינה כל כך מבוקשת. סיבות אלו הינן כדלקמן: התאמה אישית לסוג הרכב; תמיכה באינספור פורמטי צליל ותמונה; שימוש נוח, קל ומהיר; מחיר אטרקטיבי ואחריות רבת שנים; מסך תצוגה איכותי ומתקדם; איכות ועוצמת צליל מתקדמת וייחודית ועוד. כל אלו ביחד הפכו את המוצר של DVD לרכבלאחד מן מוצרי הרכב הנפוצים והמבוקשים ביותר. עכשיו תארו לעצמכם נסיעה באוטו, בג'יפ גדול ומלא נפח פנימי, למשל, אשר כוללת צפייה בסרט או שמיעת מוזיקה באמצעות DVD לרכב... אכן חוויה שאין שנייה לה.
חברת נץ אודיו תשמח להעניק לכם שירות ולהתקין לכם DVD נייד לרכב!כמו שקיימים אינספור נהגים אשר מעוניינים לאבזר את הרכבים שלהם במיטב התוצרת בתחום המולטימדיה והפנאי, בין אם במוצר של DVD לרכב או כל מוצר אחר, כך גם קיימות אינספור חברות אשר מעוניינות להעניק לכל אותם נהגים את השירות המדובר. יחד עם זאת, אין עוד חברה כמו חברת נץ אודיו, חברה אשר נחשבת לאחת מן החלוצות בתחום של DVD לרכב, DVD נייד לרכב ועוד. הצוות המקצועי של חברת נץ אודיו כולל בתוכו צוות מתקינים אשר מונה אנשי סאונד, אנשי אלקטרוניקה ומתקינים לרכב ברמה הגבוהה ביותר. שילוב נכון של השלושה מניב התקנה של DVD לרכב ברמה הגבוהה ביותר ועוד לקוח מרוצה!

אוהבים מוזיקה? מחפשים שילוב בין סרטים למוזיקה? הגעתם למקום הנכון! אנו בחברת נץ אודיו, נדאג לצייד את רכבך במכשיר DVD לרכב מתקדם ומשוכלל, אשר יגרום הנאה צרופה לך ולנוסעים עמך ברכב, בין שמדובר בבן/בת זוגך וילדיך, או חברים. מלבד מכשיריDVD  מעולים, נדאג שמתקינים מקצועיים, אמינים ומנוסים יתקינו את המכשיר במכוניתך, כולל רכיבים נלווים לשביעות רצונך המלאה.
אחת האופציות החמות כיום, הינה רדיו DVD לרכב, נוח וידידותי לשימוש, אשר יהפוך כל נסיעה לחוויה מענגת עבור שוחרי המוזיקה שביניכם. לרדיוDVD מסך 3, המפיק תצוגה מרהיבה, ססגונית ואיכותית של השירים המנוגנים בו, וכמו כן ניתן לצפות בתמונות וסרטים.
התקנת DVD לרכב כרוכה בעבודה עדינה, מדויקת, מקצועית וסבלנית, היות שמדובר ברכיבים רבים ועדינים, וחשוב לנו שהתוצאה תהיה מושלמת ותשביע את רצונכם. ההנאה שלכם היא ההנאה שלנו, וחשוב לנו לתת שירות ברמה גבוה ואיכותית. עבודה מקצועית ונקיה, יחס אישי, אחריות, ומוצרים מעולים – את כל אלה תקבלו בכפיפה אחת אצלנו- נץ אודיו ותהיו מרוצים זמן רב.
מידע נוסף
היום, DVD לרכב הינו חלק בלתי נפרד מכל רכב ורכב!
במשך שנים, המפרט הסטריאופוני של כל הרכבים בעולם ללא שום יוצא מן הכלל היה מורכב מרדיו – טייפ פשוט ותו לא. יחד עם זאת, במהלך השנים האחרונות ובמקביל להתפתחות האדירה אשר 'חווה' תחום המולטימדיה, ניתן לראות אך ורק רכבים אשר מכילים אינספור חידושים טכנולוגיים בתחום המולטימדיה. אחד החידושים המעניינים והמצליחים ביותר הינו ללא שום ספק החידוש של DVD לרכב. לרוב, כאשר אומרים DVD לרכב הכוונה הינה לנגן DVD נייד לרכב. ניתן גם לומר כי ההימצאות של DVD לרכב הינה המשך ישיר לתחום המולטימדיה כפי שהוא בא לידי ביטוי ופולש לעוד ועוד זירות חיים.

dvd לרכב

מלאו את הפרטים הבאים ונשוב אליכם בהקדם
צרו עמנו קשר